معرفی برند وودمزون

دسته‌بندی: مقالات
تاریخ: 1 اسفند 1400
بازدید:

گروه کارآفرینی وودمزون در سال 1385 توسط برادران مهدیخانی تأسیس گردید.

برند وودمزون از ابتدا با شعار «خدمت‌رسانی و سپس فروش» فعالیت خود را آغاز کرد.

با توجه به نیاز بازار و مشتریان به اجناس باکیفیت در کنار احترام و برخورد مناسب، رسالت برند وودمزون بر این مبنا گذاشته شد.

امروزه فقدان آموزش بازاریابی تأثیر نامطلوبی بر روند فروش گذاشته‌است و تیم مشاوران وودمزون با نگاهی علمی به این مقوله، سعی بر این نموده که علاوه بر آموزش مداوم پرسنل خود، با ارائه‌ی مقالات و فایل‌های آموزش فروش و بازاریابی به مشتریان خود، در ارتقای سطح دانش آن‌ها نیز سهیم باشد.

برند وودمزون به چندین بخش تقسیم می‌شود:

بخش طراحی

تیم طراحان حرفه‌ای وودمزون، با بهره‌گیری از مدرن‌ترین متدها در زمینه‌ی مد و فشن و با توجه به شرایط اجتماعی و اقلیمی ایران، اقدام به طراحی به‌روزترین مدل‌های مانتو و شلوار می‌نماید.

بخش تولید

خط تولید پیشرفته‌ی وودمزون با بهره‌گیری از جدیدترین تجهیزات و پرسنل مجرب، در جهت آماده‌سازی هرچه‌بهتر محصولات اعم از مانتو و شلوار تلاش می‌کند.

بخش بازاریابی

بازاریابی حلقه‌ی مفقود اکثر کسب‌وکارها در کشور می‌باشد و متأسفانه این موضوع تأثیر بسیار نامطلوبی بر صنایع و مشاغل خواهد گذاشت. تیم برند وودمزون با توجه به تغییرات بازار و سلایق گوناگون و با علم به اینکه موضوع بازاریابی یک حوزه‌ی مجزا می‌باشد و نیاز به آموزش و تحقیق فراوان دارد، با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و تحصیل‌کرده، در زمینه‌ی فروش عمده‌ی مانتو و شلوار همواره پیشرو بوده و با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های بازاریابی، روزبه‌روز فعالیت خود را بهبود می‌بخشد.

بخش مشاوران

اعتقاد مدیران و پرسنل وودمزون بر این است که مشتریان شریان اصلی و عضوی حیاتی برای مجموعه هستند. از این رو تیم وودمزون با بهره‌گیری از سیستم‌های مدرن ارتباط با مشتریان، از جمله سیستم CRM، به صورت شبانه‌روزی حامی مشتریان بوده و در کنار آن‌ها سعی در رشد و شکوفایی بازار فروش مانتو و شلوار می‌نماید.

بخش صادرات

این بخش از سال ۱۴۰۰ در مجموعه‌ی وودمزون آغاز به کار نموده. با توجه به کیفیت قابل رقابت محصولات برند وودمزون و شرایط حساس اقتصادی کشور، مدیران این مجموعه تصمیم به راه‌اندازی واحد صادرات گرفته‌اند. امید بر این است که تیم وودمزون به‌زودی بتواند بخشی از بازار پوشاک کشورهای همسایه را نیز به دست آورد.

 

نویسنده: سالار مهدیخانی

برچسب‌ها:

ارمیا رجب زاده

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تمامی حقوق برای وب‌سایت وودمزون محفوظ است. | طراحی و اجرای سایت: ارمیا رجب زاده