وودمزون – تولیدی پوشاک عمده زنانه

دسته‌بندی: دسته بندی نشده
تاریخ: 9 اردیبهشت 1401
بازدید:

وودمزون سایت فروش پوشاک عمده زنانه با نام تجاری مانتو دارکوب با 15 سال سابقه فروش در بازار سنتی و دارای 1 سال سابقه فروش آنلاین به مشتریان توسط آقای حمید مهدیخانی تاسیس گردیده است.

 

آیا وودمزون را می شناسید؟

امروزه با توجه به فرهنگ تجمل گرایی که جوامع ایرانی بسیار بر آن تاکیید دارند خانوم ها همواره به دنبال پوشاکی هستند که دارای ویژگی های خاصی مانند جنس خوب،طراحی خاص و به روز و قیمت مناسب باشد.

وودمزون یک تولیدی کاملا مجهز همراه با کادری مجرب است که در طول 1 سال فروش آنلاین و خدمات پشتیبانی همه روزه، همواره در تلاش بوده است که باطراحی خاص و استفاده ازپارچه هایی باکیفیت بالا با توجه به سلیقه های پوششی دختران و خانوم های ایرانی و همچنین،آب و هوای مختلف هر نقطه ازایران پوشاکی مختص آن منطقه به مردم ارائه دهد.

 

تولید پوشاک عمده

تولید پوشاک عمده زنانه اعم از مانتو ، شومیز و شلوار مراحل طولانی را از طراحی و ایده تا انتخاب پارچه و دوخت پشت سر میگذارد.

با توجه به تغییراتی که از گذشته تا به امروز در پوشش مردم رخ داد، یک تولیدی خوب باید تمام نکات پوششی امروزی خانم هارا درنظر داشته باشد.

درواقع وقتی هدف ما تولید پوشاک به شکل عمده است باید در مرحله اول جوری پوشاک را طراحی کنیم که باب میل هر سلیقه و فرهنگ پوششی هر شهر از ایران باشد.

در مرحله دوم نوبت به انتخاب پارچه و کالیته رنگی آن میرسد در واقع میشود برای تولید یک مدل مانتو از چندین پارچه استفاده کرد ولی باید این را در نظر داشته باشیم که نوع پارچه و همچنین کالیته رنگی آن باید با توجه به فصل و شرایط آب و هوایی انتخاب شود و همچنین نوع پارچه و رنگ آن در انتخاب پوشاک و در نهایت خرید آن تاثیر بسزایی دارد.

زیرا هر پارچه ای با کالیته رنگی خاص خود کاربرد مناسب آن فصل را دارد. به عنوان مثال برای فصول سرد سال پارچه باید گرم همراه با کالیته رنگی تیره و یا تقریبا تیره باشد که گرما را به سمت خود جذب کند ولی در فصول گرم سال این روند کاملا برعکس است چون پارچه باید خنک و همراه با کالیته رنگی روشن باشد که گرما را به خود جذب نکند.

در مرحله سوم نوبت به برش و دوخت آن پوشاک میرسیم نکته ای که باید در این موضوع به آن توجه کنیم این است که برای اکثر ما پیشامده است که وقتی لباسی را میپوشیم حس میکنیم آن لباس را برای ما از قبل طراحی کرده اند.

درصورتی که این پوشاک بخاطر برش و دوخت کاملا اصولی که داشته باعث القای این حس به ما میشود.

 

مانتو و شومیز عمده

از زمان حیات انسان تا به امروز پوشش خانم ها به شکل های مختلف در تمام جوامع بشری وجود داشته که در دوره های مختلف این پوشش ها دستخوش تغییرات زیادی شدند، با وجود تمام این تغییرات جوامع اسلامی همچنان پوشش هایی مثل مانتو و شومیز را برای خانم ها برتر دانسته اند.

تمام خانم های ایرانی در طول روز از پوششی به اسم مانتو چه در خیابان وچه در محل کار و یا حتی رفتن به مهمانی استفاده میکنند.

به همین دلایل عمده و پوشش روزمره و همیشگی که اشاره شد تولید مانتو و شومیز بسیار حائز اهمیت واقع شده است چراکه همه خانوم ها در هر رنج سنی از آن استفاده میکنند.

در موضوع تولید مانتو و شومیز نیز نکاتی وجود دارد چرا که مانتو و شومیز پوششی است که در تمام طول روز تقریبا ما ازآن استفاده میکنیم و اصلی ترین چیزی که باید در تولید یک مانتو و یا شومیز خوب در نظر داشته باشیم راحتی آن است.

در واقع وقتی یک مانتو و شومیز دارای ویژگی هایی مثل راحتی و همه جا پوش بودن باشد یعنی دارای اصلی ترین فاکتور برای انتخاب و خرید نهایی است.

حال اگر این راحتی توام با یک پارچه و طرح خاص باشد توجه همگان را برای خرید جلب خواهد کرد.

 

شلوار و دامن عمده

وقتی اسم پوشاک به میان میاید اولین چیزی که در ذهن ما ظاهر میشود شلوار است و خب برای خانم ها دامن هم پوششی در کنار شلوار حساب میشود.

همه ما در هر سنی در طول روز و حتی در هنگام خواب از شلوار استفاده میکنیم و همین دلیل باعث  جلب توجه مردم به خرید این پوشاک پرکاربرد شد، ولی این پوشش طیف های مختلفی دارد که هر کدام کاربرد مناسب خودش را دارد.

امروزه و با توجه به آب و هوای هر منطقه خانم ها از شلوار و دامن های پارچه ای و یا حتی دامن شلواری هایی با مدل های خاص برای پوشش در خیابان و مسافرت از آن استفاده میکنن،و تولید آن هم به صورت عمده دغدغه های خاص خود را دارد مثل یکی نبودن سلیقه تموم خانوم ها در خرید و یا حتی به روز بودن در طراحی و راحتی آن که ویژگی مهمی است.

اما با وجود تمام فاکتور هایی که گفته شد تولید شلوار یکی از سخت ترین کارها برای تولیدکنندگان پوشاک است چرا که تولید هر شلواری و به هر سبکی مورد پسند هر خانمی واقع نخواهد شد.

و باید قبل از هر طراحی و هر تولیدی در این زمینه ابتدا مدل های متنوع را برای تمامی فرم های بدن در نظر گرفت که مورد پسند هر فرمی از بدن و هر سلیقه ای واقع بشود.

بازار های سنتی پوشاک عمده و تبدیل آنها به فروش آنلاین

از دیرباز تا کنون مردم جهان تمام تجارت و خرید پوشاک خود را به صورت حضوری و فقط بالمس و دیدن آن اجناس انجام میدادن،اما با توجه به سرعت پیشرفت روزافزون بازار آنلاین و همچنین صرفه جویی در زمان موجب رشد بازارهای آنلاین به ویژه بازارآنلاین پوشاک گردید.

اما امروزه با توجه به محدود بودن زمان، افراد تمایل دارند که پوشاک خود را به صورت آنلاین خریداری کنند ولی خرید پوشاک به

صورت آنلاین مشکلات خود را نیز داراست، مانند عدم مغایرت پوشاک با عکس آن، خوب نبودن جنس آن و تبلیغ بیهوده درباره آن جنس،عدم پاسخگویی بعد ازخرید.

تولیدی پوشاک عمده زنان وودمزون با در نظرگرفتن تمام این مشکلات و دغدغه های بازار آنلاین برای خرید پوشاک عمده

تدابیری برنامه ریزی کرده است،اعم از پشتیبانی همیشگی مشتریان از زمان ثبت سفارش تا رسیدن محصولات به دست آنها، مرجوع کردن محصولات در صورت عدم رضایت و مرجوع کردن در صورت عدم مغایرت محصول با عکس آن.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

woodmezon

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تمامی حقوق برای وب‌سایت وودمزون محفوظ است. | طراحی و اجرای سایت: ارمیا رجب زاده