راهکارهای افزایش فروش مانتو

دسته‌بندی: دسته بندی نشده
تاریخ: 21 مرداد 1401
بازدید:

صنعت تولید مانتو یکی از گسترده ترین شاخه های صنعت پوشاک به حساب می آید، و هر فروشنده ای به دنبال

جلب مشتریان و فروش هرچه بیشتر است.

خرید مانتو از یک فروشگاه معتبر

همیشه از دیرباز تا کنون دو عامل بسیار در افزایش و یا کاهش خرید مشتریان نقش اساسی را رقم زدند. اولین عامل خرید از یک فروشگاه معتبر بوده است چرا که کیفیت همیشه حرف اول را در خرید میزند و عنصر اصلی یک خرید است مخصوصا اگر این خرید مانتو باشد و خریدار آن یک خانوم حساس

دومین عامل استاندارد بودن فروشگاهی است که مانتو را از آن خریداری میکنیم حال شاید این سوال پیش بیایید که چگونه

متوجه بشویم یک فروشگاه استادارد است؟ معیار های مختلفی برای پاسخ به این سوال وجود دارد که ما همه آنها را بازگو خواهم کرد.

یکی از معیار های استاندارد بودن یک فروشگاه داشتن یک سایت معتبر است سایتی که فقط ادعا در این زمینه را نداشته باشد و کلاهبرداری کند بلکه یک سایتی با تمام گواهینامه های قانونی.

دومین معیاری که میتوان به آن اشاره کرد ضمانت اصالت کالا است بیشتر آنلاین شاپ ها ضمانتی برای کالاهای فروخته شده به شما ندارند و در صورت معیوب بودن آن هیچ اقدامی برای تعویض انجام نمیدهند ولی یک فروشگاه استاندارد تمامی کالا های خود اعم از مانتو و شلوار و… را ضمانت کرده و در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را مرجوع خواهد کرد.

سومین معیار و مهم ترین آن سوابق فروش آن در زمینه مانتو است، چرا که فروشگاه های معتبر و استاندارد سوابق درخشان و

خوبی در این زمینه کشف کرده اند و میتوانند بهترین انتخاب برای خرید باشند.

انتخاب فروشگاهی با بهترین قیمت

قیمت مانتو همیشه برای مشتری مهم و قابل بحث بوده است و قیمت زیاد ممکن است مشتری را از خرید منصرف کند. قیمت مانتو همیشه نقش اساسی در افزایش و کاهش خرید ها داشته است فروشنده ای که فروش آن نسبت به قبل بسیار کمتر شده و قصد حل کردن این مشکل را دارد باید همواره به دنبال فروشگاهی برای خرید باشد که تضمین قیمت داشته باشند و با حل این مشکل و نیوفتادن فاصله زیاد بین قیمت های قبل و حال مشتری های خود را بیش از پیش افزایش دهد.

انتخاب فروشگاهی با بهترین طراحی مانتو

مدل و طراحی مانتو در جذب یک مشتری از پشت ویترین نقش تعیین کننده ای دارد همه دختر خانم های جوان و میتوان گفت

بیش از نیمی از خانم ها همواره به دنبال مانتو هایی با بهترین طراحی هستند کیفیت دوخت و طراحی فوق العاده یک مانتو را

ایده آل برای خرید خواهد کرد در شرایطی که حتی شاید مشتری هیچگونه قصد خریدی نداشته باشد اما با دیدن طراحی آن ترغیب به خرید شود پس از اگر به دنبال جلب مشتریان هستند با خرید مانتو های به روز و خاص میتواند این مشکل را نیز به سادگی رفع کنید.

 انجام تبلیغات برای فروشگاهتان

شایدشماهم حس کنید که فروش فروشگاهتان دیگر مثل قبل نیست ولی مانتو های شما از هر فاکتوری بهترین هستند در این باره باید گفت فروشگاه های پوشاک بسیار زیاد هستند اگر شما تمام فاکتور ها دارید و باز هم فروش شما نسبت به قبل کاهش چشمگیری داشته است باید گفت که فروشگاه شما به تبلیغات در زمینه مانتو احتیاج دارد. هر کسب و کاری نیاز به

تبلیغات دارد برای بهتر دیده شدن و در نهایت جذب مشتری برای خرید، برای تبلیغات راه های متعددی وجود دارد مثل تبلیغات بر

روی بنر و یا طراحی و تهیه بروشور و اما مهم ترین این تبلیغات، تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.شبکه های اجتماعی

موثر ترین راه برای بهتر دیده شدن است چرا که بیشتر مردم در این شبکه ها فعالیت داشته اند و فروشگاه شما میتواند به دیده

شدن هرچه بیشتر ادامه دهند و یک آنلاین شاپ نیز داشته باشد.

وودمزون

کامل بودن مانتو های شما

اگر خود را در هنگام خرید به جای مشتری بگذاریم در میابیم که مشتری در هنگام خرید به دنبال کامل بودن و متنوع بودن مانتو های آن فروشگاه است تا بتواند بهترین انتخاب را بکند به همین دلیل همیشه فروشگاهتان را در بهترین و کامل ترین حالت از اجناس نگه دارد و اگر در فروشگاهتان فقط مانتو دارید خب این شانس شما را برای فروش پایین می آورد  باید در کنار مانتو ها ست هایی از مانتو و شلوار و کت و شلوار و یا کت و شلوار هم داشته باشید که فروشگاهتان برای خرید همیشه کامل باشد و مشتری در انتخاب گزینه های مختلف داشته باشد.

 

 

 

woodmezon

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تمامی حقوق برای وب‌سایت وودمزون محفوظ است. | طراحی و اجرای سایت: ارمیا رجب زاده