ویژگی انتخاب بهتر خریدمانتو عمده

دسته‌بندی: دسته بندی نشده
تاریخ: 28 مرداد 1401
بازدید:

برای خرید بهترین مانتوهای عمده همواره باید ویژگی های آن را در خرید به خوبی دانست تا بتوان خرید خوبی و 

در ادامه فروش خوبی را رقم زد.

مانتو مناسب با هر فرم بدنی

اصولا مانتو هایی که مناسب با هر فرمی از بدن یعنی افرادی که بدن آنها لاغر و یا توپر است بهرین گزینه برای خرید خانم ها به حساب می آید. اگر شما فقط یک لحظه خودتان را جای مشتری قرار دهید در میابید که در ذهن مشتری همواره این عقیده وجود دارد

که مانتویی بخرم که اگر چاق و یا لاغر شدم هم قابل استفاده باشد پس وقتی میخواهید مانتو عمده خریداری کنید انتخاب

شما فروشگاه ها و یا سایت هایی باشد که مانتو هایی با این ویژگی دارند.

مانتو ها فقط به مناسب بودن با فرم بدن خلاصه نمیشوند بلکه مانتو هایی برای کوتاه قد ها و بلند قد ها و افرادی که فقط قسمتی از بدنشان پر تر است مثل قسمت سینه را هم شامل میشود.

به عنوان مثال افرادی که توپر هستند نباید از مانتو هایی با کمر تنگ و یا کمر کش و کمربند دار استفاده کنند و افراد

لاغر باید بیشتر مانتو های راسته بپوشند و افرادی که بالاتنه پری دارند بهتر است که از مانتوهایی که بالاتنه طرح دار دارند استفاده نکنند ولی در در افرادی با بالاتنه کوچک این موضوع دقیقا برعکس میباشد.

در نتیجه در خرید مانتو عمده تا حدود بسیار زیادی مانتو هایی را انتخاب کنید که به خوبی این موضوع را پوشش دهد.

جنس مانتو ها

یکی از اصلی ترین ویژگی ها و عنصر خرید مانتو جنس آن است. اگر در هنگام خرید خود را جای مشتری قرار دهید این سوال برای شماهم پیش می آید که مانتو چه جنسی بهتر است؟ در ادامه باید گفت در هنگام خرید مانتویی را انتخاب کنید که نیاز به اتو کشی بیش از اندازه نداشته باشد چرا که با اتو کشی های مکرر بافت های پارچه مانتو از بین میروند و جلوه ظاهری خود را از دست میدهد.

پس تا حد امکان سعی کنید مانتو هایی با جنس هایی انتخاب کنید که استقامت بالایی در برابر چروک شدن دارند و زیاد نیاز به

اتوکشی نداشته باشد اکثر پارچه هایی با بافت های ضخیم تر این قابلیت را دارند که اکثرا مناسب فصل تابستان نیستند وبرای خرید در فصل گرم سال هم میتوانید مانتو هایی را انتخاب کنید که صددرصد نخ نباشند که که بیش از حد چروک شود.

رنگ های مانتو عمده

انتخاب رنگ مانتو موصوعی است که کاملا به سلیقه هر فرد بستگی دارد هر فردی مانتو خود را با توجه به رنگی که به آن

علاقه دارد انتخاب میکند، حال این سوال پیش میایید که به هنگام خرید مانتو عمده چرا رنگ یک ویژگی محسوب میشود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که یک سری رنگ ها رنگ های به اصطلاح استایلیست هستن و جزو رنگ های پر طرفدار قرار میگیرند و شما با دانستن این موضوع و رعایت آن فروش خوبی را برای فروشگاهتان به همراه خواهید داشت.

رنگ های خنثی تیره و روشن همواره پرطرفدار بوده و هستند مثل مشکی،سورمه ای،طوسی تیره ،کرم و…. این رنگ ها در واقع میتوانند اولین انتخاب برای یک بانوی زیبا باشند که میخواهد استایلی بینظیر و چشمگیر داشته باشد.

وودمزون

و اما هرچند که رنگ های خنثی در هر فصلی پرطرفدار بوده و هستند ولی در فصل تابستان ما به شما پیشنهاد میدهیم که در خرید مانتو های عمدتان رنگ های جیغ را فراموش نکنید.

مانتو عمده های ساده و طرح دار رنگی

مانتو ها دو دسته هستند یا پارچه ای کاملا ساده دارند و یا طرح دارند بیشتر دختر های نوجوان به سمت مانتو هایی با پارچه های ساده و یکدست و اسپرت هستند ولی در خانم هایی با سن های بالاتر این موضوعی اندکی متفاوت است خانوم ها همیشه در تلاشند مانتویی را بپوشند که موقر و همخوان با سن و سال آنها باشد پس بیشتر به دنبال مانتو های بلند طرح دار و شیک میروند. اکثر مانتو های طرح دار طرح هایی به حالت های مثلث و مربع دارند و یا میتواند مانتویی با خرجکار طرحدار باشد

که در هر صورت مانتوی جذابی هم برای خانوم های جوان و هم میانسال است پس هنگامی که میخواهید مانتو عمده برای

فروشگاه و یا آنلاین شاپتان خریداری کنید مانتو های طرح دار از ویژگی های انتخاب بهتر محسوب میشود.

 

woodmezon

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تمامی حقوق برای وب‌سایت وودمزون محفوظ است. | طراحی و اجرای سایت: ارمیا رجب زاده