مانتو عمده جلوباز

دسته‌بندی: دسته بندی نشده
تاریخ: 4 شهریور 1401
بازدید:

برای خرید مانتو عمده شما با انواع مختلف آن رو به رو می شوید که یکی از آنها مانتو های جلو باز هستند.

مانتو های جلو باز عمده

مانتو های جلو باز مانتو هایی هستند که سالهاست در کمد لباس ها جا خوش کرده اند و جای مانتو های دکمه دار

را پر  کرده است.

مانتو ها جلو باز که بعد از آن مانتو های گشاد و دکمه دار طرفداران زیادی پیدا کردند به طوریکه تولیدکنندگان امروزه مانتو های جلو باز را در طیف ها و انواع های گوناگونی ارائهد میدهند.

اگر بخواهیم برایتان از مانتو های عمده جلو باز بگوییم نکته حائز اهمیت این است که این مانتو ها در دو نوع کوتاه و بلند

تولید میشوند و در مواردی از قزن نیز در تولید آن بهره میگیرند. این پر طرفدار بودن مانتو های جلو باز سبب گردید که مانتو های مجلسی و کت ها هم جلو باز باشند.

مانتو های جلوباز بلند

مانتو های جلو باز یکی از انواع پرطرفدار مانتو های جلو باز هستند این مانتو ها در بین خانوم ها طرفداران زیادی دارد و همچنین به عنوان پر کاربردی ترین مانتو جلو باز هم به حساب میاید. این مانتو ها در دو نوع مجلسی و بیرونی هستند که  بیشتر خانوم های  توپر و چاق طرفدار آن هستند.

مانتو های جلو باز بلند در طرح ها و الگو های متنوعی هستند مانتو های جلوباز راسته بهترین گزینه برای خانوم های چاق هستند چون با برش راسته ای که دارند باعث لاغرتر نشان دادن اندام این افراد میشوند.

وودمزن

این مانتو ها ممکن است ستین های بلند و کوتاه و یا چین دار داشته باشند البته در نوع مجلسی آن این مانتو ها از پارچه هایی با جنس حریر و خرج کارها تولید میشوند.

برای خرید مانتو عمده جلوباز در هر فصل بهتر است که تنها به دو نکته توجه کنید طراحی و مدل آن و جنس پارچه، این

دو عامل سبب فروش هرچه بیشتر شما خواهد شد.

مانتو های جلو باز کوتاه

مانتو های جلو باز کوتاه طیف های مختلف دارند مثل اسپرت، عروسکی و…. شاید این سوال در ذهن شماهم باشد که چرا انقدر مانتو های جلوباز کوتاه پرطرفدارند؟ درباره پر طرفدار بودن این مانتو ها در هر فصلی میتوان گفت که بخش عمده خرید مانتو های جلو باز را خانم های جوان تشکیل میدهند و اکثر آنها به دنبال مانتو ها اسپرت هستند.

شاید در ذهن شما مانتو های اسپرت تداعی کننده مانتو های ورزشی باشد ولی مانتو های اسپرت در واقع مانتو هایی هستند با پارچه هایی ساده و یکدست که هر فردی لازم است حدقل یک مورد را در کمد خود داشته باشد.

مانتو های اسپرت جلوباز ست های جذابی را میتوانند تشکیل دهند مانند استایل های دانشجویی و …

حال ممکن است برای کسی که می خواهد مانتو عمده جلو باز بخرد این سوال پیش آید که فقط خرید مانتو های جلو باز اسپرت

فروش خوبی را برای او رقم خواهد زد؟ برای داشتن فروشی هرچه بیشتر در این سبک از مانتو ها باید گفت که بهتر از تمامی طیف های آن مانند مانتو ها جلو باز اسپرت، کتی،عروسکی و…. را در فروشگاهتان داشته باشد.

وودمزون

یکی دیگر از انواع مانتو های جلوباز کوتاه مانتو های کتی هستند که میتوانند استایل بسیار شیکی برای خانوم ها باشند این مانتو ها بر خلاف جلو باز بودنشان گزینه بسیار خوبی برای استایل نیمه رسمی هستند در تولید این مانتو ها تا حدود بسیار زیادی از پارچه های کرپ،مازراتی و کتان بهره میگیرند.

مانتو های جلو باز مجلسی

هر خانمی حداقل یک مانتو مجلسی در کمد خود دارد امروزه مانتو های مجلسی جلو باز بیشتر توجه خانوم هارا جلب کرده چرا

از آنها در استایل های مهمانی را نیر میتوانند بهره بگیرند این مانتو ها با جنس های حریر بیشتر دوخته شده و الگوی برش آنها

کلوش و خاص بوده است. این مانتو ها بیشتر در کالیته رنگی مشکی هستند که بتئواندد به راحتی با هر استایلی ست شوند.

مانتو عمده جلو باز را از کجا تهیه کنیم؟!

برای تهیه مانتو در ابتدا بیشتر به بازار های سنتی مراجعه میکردیم که مشکل های خود را نیز دارا بود ولی امروزه با جستجو میتوان سایت های و فروشگاه های بسیار خوبی را برای خرید پیدا کنید ولی این نکته فراموشتان نشود که فروشگاهی را انتخاب کنید که همیشه به روز و طبق مد باشد.

woodmezon

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

تمامی حقوق برای وب‌سایت وودمزون محفوظ است. | طراحی و اجرای سایت: ارمیا رجب زاده